İstek Hattı >

Anasayfa»Haberler»Whitney severler için arşivlik DVD!
Whitney severler için arşivlik DVD!
Okunma Sayısı : 1354

Whitney severler için arşivlik DVD!

Efsanevi sanatçı Whitney Houston, çok özel bir DVD ile anılıyor...

2012 yılında henüz 48 yaşındayken kaybettiğimiz efsanevi sanatçı Whitney Houston’ı “We Will Always Love You – A Grammy Salute To Whitney Houston” DVD’si ile anılıyoyor.
Celine Dion, Usher, Halle Berry, LL Cool J., Britney Spears, Jennifer Hudson ve çok daha fazla isim bu DVD’de evinize konuk oluyor!
“We Will Always Love You – A Grammy Salute To Whitney Houston“ DVD’sinde; Whitney Houston’ın öne çıkan performansları, Grammy Ödül Töreni görüntüleri, 1991 senesindeki Super Bowl performansı ve ilk kez televizyonlarda göründüğü 1983 tarihindeki The Merv Griffin televizyon programı gibi eşsiz içerikler Whitney Houston hayranlarını bekliyor. DVD’de ayrıca Whitney Huston’ın “I Will Always Love You”, “Saving All My Love For You”, “I Wanna Dance With Somebody” gibi klasikleşmiş videoları da yer alıyor.
Celine Dion, Usher, Halle Berry, LL Cool J., Britney Spears, Jennifer Hudson gibi usta sanatçıların da katılımıyla gerçekleşen Whitney Houston’ı anma gecesi ve çok özel canlı performanslar da bu DVD’de Whitney Houston hayranlarıyla buluşuyor.
6 Grammy, 2 Emmy, 23 Amerikan Müzik Ödülü ve 16 Billboard Müzik Ödülü dahil olmak üzere aldığı 411 adet ödülle Guinness Rekorlar Kitabı’na “En fazla ödül alan kadın sanatçı” olarak giren Whitney Houston, 1985 senesindeki ilk albümünden bu yana 170 milyonu geçen bir albüm satış başarısına ulaştı. “We Will Always Love You – A Grammy Salute To Whitney Houston” başta Whitney Houston hayranları olmak üzere tüm müzikseverlerin arşivinde bulunması gereken arşivlik bir albüm.
Daha önce yayınlanmamış görüntüler ile Whitney Houston hayranları için eşsiz bir arşivlik DVD olma özelliği taşıyan “Will Always Love You – A Grammy Salute To Whitney Houston” DVD artık müzik marketlerde!Winamp

Media Player

HD

Real Player

Canli istek

.DiNLEME YoNTEMLERiTikla Dinle!


Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Radyo Sohbet Sohbet